PlayerOnes Turnuva Sistemi Hizmetinizde

 Announcements
author image by playerones | 0 Comments | 20 Ağustos 2015

Yeteneklerinizle para kazanabileceğiniz , rakiplerinize şov yapabileceğiniz turnuvalar yakında başlıyor. PlayerOnes’ın düzenlediği ücretsiz, ücretli ve premium turnuvalarda kazandığınız GEM’leri, online marketlerde, sana özel indirimlerle harca, oynadığın oyunun karşılığını al.

PlayerOnes Turnuva, PlayerOnes’ın altında kurulan; bilgisayar oyunlarıyla ilgilenen insanların zamanını dolu dolu geçirebilecekleri bir platformdur.

PlayerOnes Turnuva’da CS:GO, League of Legends, Valorant, PubG, Apex Legends gibi oyunlarda yeteneklerini rakiplerine, takımlara gösterebilir, görüntülerini ve başarımlarını PlayerOnes Sosyal’de paylaşabilir. Büyük Turnuvalarda yapacağın hareketleri PlayerOnes Haber’de görebilirsin.

Peki PlayerOnes Turnuva’nın diğer özellikleri nelerdir ?

Playerones Turnuvalar siz oyuncular için kolay kullanım ve kullanıcı kazancı düşünülerek dizayn edilmiştir. Menülerimiz, özelliklerimiz, detaylarımız hemen hemen her şey kolay kullanılabilir, şık ve sade olarak tasarlandı. Göze hoş gelen tasarımı ve bütün bu imkanlarıyla Playerones Turnuva sizin için vazgeçilmez bir rekabet platformu olacak !

Playerones Turnuvalarda kendinize özel ayrıntılı bir profil oluşturup birçok oyunda takımlara katılabilir veya oluşturabilir, takımınızla turnuvalara katılabilir veya oluşturabilir, kendini geliştirmek için istatistiklerden yararlanabilir, turnuva diyagramları ve ayrıntılı maç detaylarıyla kolaylıkla kullanabilirsin. Kazandığınız ödülleri sizler için kullanıcı dostu tuttuğumuz oyuncu marketimizde indirimli ürünlerle harcayabilir, başarınla E-spor devlerinin dikkatini kendi üzerine çekebilirsin !

Kazandığım turnuva ne işime yarayacak ?

PlayerOnes Sosyal’de yaptığın görevlerle kazandığın mücevherleri, turnuva oynayarak markette kullanılabilir paraya çevirecek sonra da bu marketteki sana özel indirimli ürünleri yağmalayacaksın 🙂

Premium olmak çok mu önemli ? Bu da mı pay 2 win ?

Asla ! PlayerOnes Premium sana turnuvalar hakkında öncelikli bilgilendirme ve katılım hakkı sunar, marketteki ürün stoklarından öncelikli yararlanma gibi imkanlar kazandırır. Tabi, turnuvalar için çok vaktin yok ve mücevherlerini turnuvalarda dönüştüremeyeceksen, sana %20 ekstra mücevher dönüşümü kodu da vermemiz cabası. Tabi, premium olmadan da kazanmak hala mümkün. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Takım Savaşları

Diğer Maçlar

Bize Katılın!

En iyi yazılar

Hit enter to search or ESC to close